Miljødirektoratet har besluttet å nedlegge nettstedet Produktinformasjonsbanken (PIB). Informasjon om kjemiske produkter på PIB blir ikke lenger vedlikeholdt. Virksomheter som publiserer sikkerhetsdatablad på PIB må finne alternativ publisering innen 2. mai 2018. Etter denne dato vil PIB ikke lenger være tilgjengelig.

Produkter under overstående bransje. Et produktet kan også være listet under andre bransjer.

Navn
Deklarasjonsnr
Miljøvennlig
(+/-)-GLYCIDOL66725 
00230080471 
1,2,4-TRICHLOROBENZENE180161 
1,6-HEKSANDIOL DIAKRYLAT170152 
1.3-DIAMINO-2-PROPANOL34237 
1000 HMT LIM30673 
1000 HMT-H30672 
1-151 UNI THINNER MEDIUM19253 
1-60 1K PLASTIC PRIMER55698 
1-951 SILICONE REMOVER55712 
1-BUTANOL B3737636 
1-HEKSANOL66729 
1-PROPANOL66085 
2 K VERDUNNUNG LANG69266 
2,2`-(ETYLENDIOKSY)DI-ETYLAMIN67078 
21% Cobalt Hydroxy Ten-Cem®303742 
2-DIMETYLAMINOETANOL304314 
2-ETHYLHEXANSAEURE101117 
2-ETHYLHEXYL NITRATE202635 
2-ETHYLHEXYLACETAT312657 
2-ETYLANTRAKINON56195 
2-ETYLHEKSANSYRE67459 
2-ETYLHEXANOL27842 
2-METOKSYETANOL7387 
2-PROPANOL P15650456 
47-30 2K HARDENER VERY FAST55701 
47-39 2K ELASTIC55704 
5100309513 
5157E319628 
519180723 
8-145 HS SURFACER GREY55705 
82-837 ACMOSAL75279 
8-440 HS420 Hardener Fast313568 
A3602383694 
Accu-Tab608521 
ACETON70098 
ACETON80713 
Aceton600865 
ACETON20130 
ACETON7390 
ACETON20436 
ACETON A0177634 
Acetone326144 
ACETONITRIL1934 
ACETONITRIL A01850757 
ACETONITRILE94809 
ACETONITRILE 190 SPS41531 
ACTICIDE 14160251 
ACTICIDE DDQ 50309337 
ACTICIDE GDA 5014706 
ACTICIDE IPW 40319086 
ACTICIDE SPX10201 
ACTICIDE SPX12562 
ACTRENE EC3214A90802 
ADDITIN RC 254014686 
ADDITIN RC 254014686 
ADDITIN RC 424114685 
ADDITIN RC 424114685 
ADDITIVE OF94926 
Additive TI202845 
ADDITOL (R) VXW 4940 COATING ADDITIVES201665 
ADDITOL (R) XL 102 COATING ADDITIVES36971 
ADDITOL XL 25037332 
ADDITOL XL27037342 
ADDLOX L50100380 
AERODUR C 21/100 UVR BAC7067 77320/000100-31836845388 
AERODUR PRIMER S 15/90 37201/000000-31201245379 
AEROSIL R 97238999 
AKDOLIT GRAN III 608074 
AKOL TERPENTIN- 
Aktivt kull608524 
ALFTALAT AR 422 60% X36547 
Algicid konzentriert, schaumfrei, flüssig608527 
ALKALISK RENGJØRINGSMIDDEL R-3255883 
ALKYLBENZENE26824 
ALKYLBENZYLDIMETHYLAMMONIUM CHLORIDE308558 
ALUMINIUMKLORID 6-HYDRAT75359 
ALUMINIUMKLORID UN-NR. 258116990 
ALUMINIUMOKSID DD-638130 
ALUMINIUMSULFAT83346 
ALUMINIUMSULFAT608526 
ALUMINIUMSULFAT ALG 17-18%24385 
AMEISENSAEURE 85%604137 
AMEISENSAEURE 85% F319378 
Amerikansk terpentin- 
Aminodioxepan (ABTA)600103 
AMINOPROPANDIOL34189 
Ammoniakk321746 
Ammoniakk 24,9 %309518 
AMMONIAKK 25%20437 
AMMONIAKK A2687637 
AMMONIAKKLØSNING 15%170008 
AMMONIUMFLUORID608014 
AMMONIUMKLORID20438 
AMMONIUMPEROXODISULFAT614648 
AMMONIUMSULFAT314081 
ANCAMINE 226457353 
ANCAMINE 242359916 
ANCAMINE 250035303 
ANCAMINE K5420315 
ANCAMINE K54 (E144)18088 
ANGELINA GNF201718 
ANTIGEL20870 
AP/E CORE 150 (A)312027 
AP/E CORE 150 (B)312028 
APEXIOR 333400 
APSIL (2,0)46138 
AQUACER 50226899 
AR-30180927 
ARALDITE AV 1298332 
ARALDITE PY 304190130 
ARCONATE HP PROPYLENCARBONATE40440 
ARCOSOLV PM40441 
ARCOSOLV PMA40442 
ARCOSOLV PNB83769 
Arctic 1% Freeze Protected AFFF Foam Concentrate320809 
Arctic 1x1% LV ATC Foam Concentrate320808 
Arctic 1x3 ATC 311734 
Arctic 3% Freeze Protected AFFF Foam Concentrate320801 
Arctic 3x3% Freeze Protected ATC Foam Concentrate311567 
Arctic 3x6% ATC Foam Concentrate320805 
Arctic 3x6% Freeze Protected ATC Foam Concentrate320804 
Arctic 3x6% LV-ATC Foam Concentrate320806 
Arctic 6% AFFF Foam Concentrate320803 
Arctic 6% Freeze Protected AFFF Foam Concentrate320802 
Arctic 602 Freeze Protected ATC94064 
Arctic Foam 203A AFFF 3%94065 
ARCTIC FOAM 600 ATC 3%-6%94066 
Arctic Foam 603EF ATC 3-3% %320807 
Arctic Foam 650 3% AFFF Foam Concentrate320662 
Ardrox 311321015 
Ardrox 396/1E8321020 
Ardrox 3965321017 
Ardrox 397/1HP Aerosol 400 ml321019 
Ardrox AV 15 Aerosol 400ml321016 
ARROW AQUAKLENZ LF34178 
ARROW AQUAKLENZ LF34178 
ARROW SODAKLENZ32611 
ARROW SODAKLENZ32611 
ASAB OPS85008 
AUTOL TOP 200014217 
AXILAT DF 6352 DD607702 
BACTOSOL AP LIQ43942 
BALSAMTERPENTIN607912 
BARIUMKLORID 2-HYDRAT MIN 99%1242 
BARQUAT DM-5083266 
BARYT N23517 
BAYHIBIT AM22749 
BAYPURE CX 100/34%57501 
BAYSILONE - LACKADDITIV MA21953 
BECKOPOX EH 6379464 
BECKOPOX EH 6619462 
BECKOPOX EH64137340 
BECKOPOX EP 384W/53WAMP36541 
BECKOPOX SEP07537339 
BECKOPOX-SPEZIALHARTER EH 62137331 
BELSIL® DM 10075814 
Benamin Algicid super 603996 
BENSOSYRE58586 
BENSYLALKOHOL20441 
BENZEN28876 
BENZOGUANAMIN22543 
BHT602450 
BIGARADE MIX- ECO ESSENCE14056 
BINDEMIDDEL OCTASTIT VIII23949 
BINDEMIDDEL OCTASTIT VIIIG23948 
Bio Blå608528 
BIO Grønn608529 
Bio Hvit A608530 
BIO-TEC B-8554906 
BITREX 2551139 
BOILER-TEC 10554901 
BOILER-TEC 1154897 
BOILER-TEC 1254903 
BOILER-TEC 206 N ALFA-DISP54895 
BOILER-TEC 3272A54902 
BOILER-TEC 40 A54905 
BONDERITE S-AD 31A66254 
BORAKS 10-HYDRAT57712 
BORAKS DEKAHYDRAT304999 
Boraks vannfri160275 
Borchi® Gol 001113901 
Borchi® Gol MA308398 
Borchi® OXY-Coat303741 
BORGCRETE 5015409 
BORVI H370034279 
BOSTON TEA PARTY59345 
BRENNSOL D 100607915 
BRENNSOL D 40607682 
BRENNSOL D 80607550 
Brennsol IP 65616888 
BRENNSPEC GERMAN MEK MIXTURE607645 
BRENT KALK33525 
BRENT KALK (KALSIUMOKSID CAO)75232 
BRENTKALK, KALSIUMOKSID, CA093907 
BRITESIL H 265 HP45631 
BUTYL ACRYLATE 15 PPM MEHQ (101077966)13508 
BUTYL ACRYLATE 15 PPM MEHQ (101077966)13508 
Butyl Di Glycol (BDG)325580 
BUTYLACETAT20446 
Butyldiglykol600860 
BUTYLDIGLYKOL24348 
BUTYLETHANOLAMINE600327 
Butylglykol600859 
BUTYLGLYKOL20448 
BUTYLGLYKOLACETAT20447 
BUTYLOXITOL22518 
BUTYROLAKTON21965 
BWT Aktivt klor Granulert603995 
BWT KALSIUMHYPOKLORITT (TØRRKLOR) (Kina)608522 
BWT Kalsiumhypokloritt tørrklor US608532 
BWT-FLOCK608531 
BYK DYNWET 80013445 
BYK W 98037378 
BYK-03814515 
BYK-31513446 
BYK-31513446 
CAB-O-SIL TYPE M-518229 
Calcium bromide 14,2 fluid305358 
CALGON LSG302653 
Callaway 8920306482 
Callaway 8920306482 
CALSIUM RESINATE II (PRECIP) (134351)60201 
CALSIUMKLORID55092 
CALSIUMKLORID55092 
CARBOPOL 94014711 
CARCOOLANT 774F58332 
CARCOOLANT BS 6580303487 
Carcoolant OEM 774F GUL616866 
CARCOOLANT QRC607703 
CARDAMOM ARTESSENCE14059 
CAUSTIC SODA SOLUTION (50%)200840 
CERAFELT59767 
CETUS DE 100100994 
CHLOROACETIC ACID304316 
CHROMASTRAL GREEN M23082 
CI 857D130365 
CITRONELLE 47597383792 
CLEAN-TEC R-2554898 
CLEAN-TEC R-4154899 
COATEX BR 125 P10315 
COBALT 12%302306 
COLANYL YELLOW FGL 13075632 
COMET-BLUE T-6010589 
COOLER-TEC 650 C54900 
COOLER-TEC KI 64054896 
CP4-7394 / SHIELDEX C 30310803 
CRODASIL SC - 400N/5011871 
CUBLEN K 60170069 
CYCAT 404021848 
CYCLOHEKSAN603280 
CYCLOHEKSAN C07318893 
CYCLOHEXAN MIN. 99%21126 
CYCLOHEXANON20449 
CYMEL 112543205 
CYMEL 115624299 
CYMEL 20222581 
CYMEL 20342594 
CYMEL 25421846 
CYMEL 30044173 
CYMEL 302044174 
CYMEL 30324298 
CYMEL 32321845 
CYMEL 32521844 
CYMEL 32721843 
CYMEL 32843211 
CYMEL 35022573 
CYMEL 374544175 
CYMEL MB-9824067 
CYMEL MM-10024300 
CYMEL UI-20-E24066 
CYMEL UI-21-E42593 
CYMEL UM-1522580 
D.E.H 489 Epoxy Curing Agent314957 
D.E.H. 1450 Epoxy Curing Agent302569 
D.E.H. 615 Epoxy Curing Agent203427 
D.E.H. 85 EPOXY CURING AGENT33485 
D.E.H. 85 EPOXY CURING AGENT33485 
D.E.H.* 1450 Epoxy Curing Agent302569 
D.E.H.* 489 Epoxy Curing Agent314957 
D.E.H.* 4911 Epoxy Curing Agent320654 
D.E.H.™ 615 Epoxy Curing Agent203427 
D.E.R 3912 Epoxy Resin94931 
D.E.R 3912 Epoxy Resin94931 
D.E.R. * 663 UE EPOXY RESIN31852 
D.E.R. * 663 UE EPOXY RESIN31852 
D.E.R.* 3282 Epoxy Resin326220 
D.E.R.* 331 EPOXY RESIN30098 
D.E.R.* 3531 Epoxy Resin318336 
DALPAD A23967 
DECANE180159 
DECEROL 400 TA10792 
DEQUEST 200022742 
DEQUEST 201022746 
DER* 331- 
DERUST/DESCALER30317 
DESMODUR N 340010534 
DESMODUR VP PU 133222633 
DESMOPHEN 110021637 
DESMOPHEN 80022169 
DESMOPHEN VP LS 266222632 
DEUTERON VT 81911007 
DI-880576294 
DI-8809120278 
DIACETONALKOHOL20450 
DICHLOROTOLUENE MIX83278 
DICYCLOHEXYLAMINE21702 
DIETANOLAMIN75919 
DIETANOLAMIN66919 
DIETANOLAMIN LFG 80%58983 
DIETANOLAMIN LFG 85%-IG23968 
DIETHANOLAMIN LSG. 85%604143 
DIETYLEGLYCOL20141 
DIETYLENGLYKOL20451 
DIETYLETER E04950436 
DIISOPROPANOLAMIN 90%319380 
DIISOPROPANOLAMIN LFG 9022745 
DI-KALIUMHYDROGENFOSFAT TRIHYDRAT314089 
DIKLORMETAN7388 
DIKLORMETAN D3797633 
Diluant X348 (814179)60229 
Diluant P2 (651370)60217 
DIMETHYL SULFOKSID D53851818 
DIMETOKSYPROPANOL *DPM24217 
DINORAM SL25762 
DION 640-00034084 
DISFLAMOL TOF170070 
DISFLAMOLL TKP21073 
DISFLAMOLL TOF22276 
DISPARLON OX-7710358 
DISPERBYK 10137375 
DISPERSING AGENT 277475362 
DISPEX GA 4026898 
DISPONIL 2310655 
DISPONIL SOS 842309153 
DISSOLVAN 3879-01 CONC.55014 
DISSOLVAN 5022- 1CONC75949 
DIVINYLBENZENE 6343121 
DIVINYLBENZENE 8043122 
D-LIMONE (ORANGE TERPENER)17994 
DOBANOL 91-89821 
DODECYLBENZENE (BRANCHED CHAIN ALKARYL HYDROCARBON)26831 
DODECYLSULFAT NATRIUMSALT N08218885 
DOW CORNING 65 ADDITIVE170052 
DOW CORNING 67 ADDITIVE58412 
DOW CORNING DB-100 ANTIFOAM EMULSION38373 
DOW CORNING OS-2085454 
DOW CORNING Q1-6083 ANTIFREEZ ADDITIVE32953 
DOW CORNING® 3074 INTERMEDIATE58251 
DOW CORNING® 55 ADDITIVE58188 
DOW CORNING® 805 RESIN58187 
DOW CORNING® 949 EMULSJON101057 
DOW CORNING®2-1870 HV MICROEMULSJON59875 
DOWANOL (R) PNB GLYCOL ETHER31076 
DOWANOL PMA GLYCOL ETHER ACETATE31077 
DOWANOL® PNB24218 
DOWANOL® PPH60736 
DOWANOL™ PMA Glycol Ether Acetate- 
DOWCAL 10 HEAT TRANSFER FLUID31081 
DOWCAL 100 25% SOL600345 
DOWCAL 100 30% SOL600344 
DOWCAL 100 35% SOL600346 
DOWCAL 100 40% SOL600347 
DOWCAL 100 45% SOL602741 
DOWCAL 100 50% SOL600348 
DOWCAL®100314721 
DOWEX MONOSPHERE 650C (H) CATION EXCHANGE RESIN34309 
DOWEX™ MONOSPHERE™ 650C H Cation Exchange Resin- 
DOWFAX (R) 2A1 SOLUTION SUFACTANT30104 
DOWFAX (R) 3B230119 
DOWICIL 75 PRESERVATIVE WSB102345 
DOWICIL 75 PRESEVATIVE91786 
DOWICIL™ 75 Preservative- 
DOWPER® SOLVENT30116 
DOWPER® SOLVENT30116 
DOWTHERM G HEAT TRANSFER FLUID34516 
DOWTHERM™ G Heat Transfer Fluid- 
DREWPLUS SG-455312768 
DT21/SC Primaire Gris (896950)60160 
DTBHQ (133875)60189 
DUASYN ACID YELLOW O39025 
DUOMEEN C56978 
DUOMEEN CD100199 
DUOMEEN HT PELLETS100200 
DUOMEEN T100201 
DURAMAC 3125 T-55% (A170)17952 
DURAMAC 3129 (L110)17953 
DURAMAC 3146 (L146)17954 
DURHAM LEAD 3322967 
DURHAM LEAD 3610389 
DURHAM LITHIUM 210370 
DURHAM MANGANESE 623708 
DURHAM MIXED DRIER 91422969 
DURHAM VX 7156994 
DURHAM VX 7910922 
DURHAM ZIRKONIUM 1823709 
DYNAPOL L 20514177 
Dynasilan@AMEO607840 
Dynasylan® A81597 
Dynasylan® AMMO81596 
Dynasylan® BSM 100 N81379 
Dynasylan® VTMO81380 
DYNOSPHERES PD-15-RXE1527 
DYNOSPHERES PD-30-RA302111 
DYNOSPHERES PD-30-RXE24090 
EB-8756120202 
EB-8785110344 
Eddikesyre 80%308053 
EDDIKSYRE > 90% CH3COOH23439 
EDDIKSYRE 100%7640 
EDDIKSYRE 50-80%605518 
EDDIKSYRE 60% NÆRINGSMID.KVAL.304738 
EDDIKSYRE 80%20452 
EDDIKSYRE, KJEMISK REN 60 %30048 
EDDIKSYRE, KJEMISK REN 80%32755 
EDDIKSYRE, KJEMISK REN 99-100 %30047 
EDDIKSYRE, TEKNISK 60 %30050 
EDDIKSYRE, TEKNISK 80%32756 
EDDIKSYRE, TEKNISK 99-100 %30049 
EDDIKSYREANHYDRID, MIN. 98 %30051 
EDDIKSYREMIX317922 
EFKA 202024258 
EFKA-506624254 
EIC - B20051573 
EIC - CITREX51601 
EIC - DESOX51600 
EIC - GW40951291 
EIC - GW41051265 
EIC - GW41151266 
EIC - R12051292 
ELASTOPOR H 1702/471036 
ELASTOSIL RT 607 A75796 
ELASTOSIL® M 450375789 
ELASTOSIL® M 4601 A75790 
ELASTOSIL® M 4601 B75791 
ELASTOSIL® M 4642 A76224 
ELASTOSIL® M 4643 A75792 
ELTESOL®PTX59876 
EMANON XLF305000 
EMULPHOR OPS 2514063 
ENTSCHAUMER 7800 21074 
ENTSCHÄUMER TE83279 
EPILINK 36035301 
EPILINK DP 66036749 
EPILINK DP 70024311 
EPILOX HERDER M81419820 
EPILOX T 19-3419817 
EPOKSYHARTS XZ 8774458714 
EPON 828 (133942)60190 
EPOXY HERDER 1-70 / 1-70 Epoxy Primer Hardener 19247 
EPOXY PRIMER 1-75 2019242 
ESH 3100827 
ESH 4100826 
ESKANOL 776630663 
ESKAPON E 507430662 
ESR 3102128 
ESTISURF M31203857 
ET.AP METANOL 5% B602609 
Et.R Metanol 5% 602610 
ETAN56285 
ETANOL304317 
ETANOL 99,9% + 2% MEK/3% MIBK608267 
ETEN (ETYLEN)56502 
Ethacure 100-LC323687 
Ethacure 90323688 
ETHANOL DRAA GRADE32638 
ETHYLENE GLYCOL308560 
ETOXYPROPANOL23499 
ETOXYPROPYLACETAT23518 
ETYLACETAT68157 
ETYLACETAT68157 
ETYLACETAT20453 
ETYLACETAT E0637639 
ETYLENDIAMIN28374 
ETYLENGLYCOL E11018880 
ETYLENGLYKOLDISTEARAT66923 
ETYLHEKSANSYRE 2-59878 
EUCALYPTUS GLOBLUS OIL 85 SPECIAL14863 
EUMULGIN O 1029998 
EXXOL D 180/200 SP52528 
EXXOL D-10066201 
EXXON MEK50296 
EXXON MEK- 
EXXONMOBIL IPA150192 
EXXONMOBIL IPA- 
EXXONMOBIL IPA PHARMACOPOEIA GRADE54540 
EXXONMOBIL IPA PHARMACOPOEIA GRADE- 
EXXSOL D 180/200 SP- 
EXXSOL D 4050302 
EXXSOL D 6050277 
EXXSOL D 60160037 
EXXSOL D 60160037 
EXXSOL D 8050279 
EXXSOL D 80- 
EXXSOL D40- 
EXXSOL D60- 
EXXSOL HEPTANE45858 
EXXSOL HEPTANE45858 
EXXSOL HEXAN50304 
EXXSOL HEXANE- 
FASCAT 4100608001 
FAT-BROWN B75938 
FBH 434201759 
FENNOPUR S23995 
FENNOPUR S23995 
FERRIC OXIDE (890182)60192 
FERRIC OXIDE R2899R (650869)60191 
Ferro-Bet Alu-Rens608063 
FERRO-BET RUSTFJERNER 1257081 
FERRO-BET RUSTFJERNER 1257081 
FERRO-BET RUSTVASK7084 
FERRO-BET RUSTVASK7084 
FERROFLOC76874 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT - MAGENTA FTX-1010927 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT COL. ASTRAL PINK FTX 110564 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT COLOUR BLAZE FTX-510925 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT COLOUR LASER RED FTX-310923 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT COLOUR VIOLET FTX-4510930 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT COMET BLUE FTX-6010931 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT FLAME ORANGE FTX-410924 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT LUNAR YELLOW FTX-2710929 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT STELLAR GREEN FTX-810926 
FIESTA DAYLIGHT FLUORESCENT STRONG MAGENTA FTX-2110928 
FLAME-ORANGE T-410591 
FLUSSYRE 40%18879 
FOAMASTER ENA-17610774 
FOAMGUARD ENA-324602820 
Foamstop SIN 555600877 
FORMALDEHYD 37%1436 
FORMALDEHYD2 24,8 % AQUEOUS SOLUTION602405 
Formalin 24,8%600989 
Formalin 35%600920 
FORMALIN 37 VOL%2719 
FOSFORSYRE 20%82379 
FOSFORSYRE 50%82405 
Fosforsyre 75%315719 
FOSFORSYRE 75%82377 
FOSFORSYRE 75%602632 
Fosforsyre 75% og 85%600863 
FOSFORSYRE 85%33713 
FOSFORSYRE 85%20456 
FRAGRANCE 104 97510492 
FRAGRANCE CL 081160480 
FRAGRANCE GC 0029E13107 
FRAGRANCE HONEYBLOSSOM F .529.91610515 
FRAGRANCE LPN 1133F11065 
FRAGRANCE OS 0416C60479 
FRAGRANCE TC 0583 E201436 
FROSTVÆSKE BS 658083379 
FROSTVÆSKE OEM 774 C607679 
FROSTVÆSKE OEM 774F 83378 
FUMARIC ACID66726 
FUMARSYRE82359 
FUMARSYRE59881 
GENAMIN CC 500 A36731 
GENAPOL 28229138 
GENIOSIL GF 9376715 
GENITRON EPE58945 
GIEMSAS LØSNING G017A1447 
GLASS-SPRAY R-246188 
GLUKOLSYRE 70 E83359 
GLUTARALDEHYDE 24%91798 
GLYCOLIC ACID 70% E Solution37758 
GLYOKSYLSYRE - 50 %32713 
GLYOXAL 40 LIG.27843 
GLYOXAL 40% LIQ607917 
GLYSANTIN G 30-7156615 
GLYSEROL 86,5%100378 
grotamar 71®311029 
Grotanol 30255220 
GUANIDIN HYDROKLORID67462 
GUANIDIN TIOCYANAT67461 
GUETOL32954 
Habicor Ba (133632)23913 
HAFTADDUKT, SOLVENT FREE304021 
Halkbane Olje 600915 
HALOFLEX 202S10290 
HARCAT COPPER NAPHTHENATE 856199 
HARDENER S 66/22 R 90030/000000-30830145389 
HDK® H 1518167 
HDK® N2017802 
HEKSAN7382 
HEKSYLENGLYKOL20457 
HEPTANE607804 
HEPTANE (TEKNISK)20132 
HERBAL FRESH 27900 PS11462 
HEUCOSIN - GRAU G 793210912 
HEUCOSIN-SPEZIAL BETONGRAU G 6556 N11140 
HEXAMIN - HMT21233 
HEXAN22517 
HEXYLEN GLYCOL23527 
HITEC 53628069 
HOSTAPERM BLUE B2G-L75340 
HOSTAPHAT L 23736678 
HOSTAPUR OSB43580 
HOSTATINT WHITE R 3036667 
HTH CALSIUMHYPOKLORIT 65%2482 
HTZ-5616610 
HX 868 DYNAMAR (TM) BRAND CURATIVE (134089)60195 
HX 878 (TEPANOL) (134247)60196 
Hydrochloric acid614647 
HYDROCHLORIC ACID 0,5 MOL/L 605457 
HYDROCHLORIC ACID 10 % PH.EUR.605458 
HYDROCHLORIC ACID 30 % TECHN. DIST.61073 
Hydrofluoric acid 40 %59505 
Hydrofluoric Acid 58-60%309410 
Hydrogen peroksid 35%600267 
Hydrogenperoksid (H202)323856 
HYDROGENPEROKSID 30%16207 
HYDROGENPEROKSID 33% - 35%120110 
HYDROGENPEROKSID 35%68197 
HYDROGENPEROKSID-UREA ADDUCT602466 
HYDROGENPEROKSYD30961 
HYDROGENPEROXID 49.5 %82360 
HYDROKQUINONE 1391975 
HYSOL EA 9396 PART A Quart (151924)100295 
IKM CC-4820311 
IKM CC-48 L- 
IKM DS-124380 
IKM DS-2C22849 
IKM LB-456 N24383 
IKM R-240020301 
IKM R-240321801 
IMIDAZOLINE 18 0H21133 
INCOREZ 70118353 
INTECTIN11231 
INTECTIN HARTER11233 
INTECTIN NV11232 
IPA160012 
IPA160012 
IRGAROL 105139641 
ISO 134/767799 
ISOBUTANOL20459 
ISO-BUTANOL21029 
ISODODEKAN23977 
ISODODEKANE30568 
ISOOKTAN I06750441 
ISOPAR E52166 
ISOPAR E- 
ISOPAR H41599 
ISOPAR H45652 
ISOPAR H45652 
ISOPAR L83783 
ISOPAR L50309 
ISOPAR L- 
ISOPAR L41598 
ISOPAR L (ANTWERP)- 
ISOPAR M50310 
ISOPAR M- 
ISOPAR M45650 
ISOPAR M45650 
ISOPAR V314133 
ISOPMDI 92040160213 
ISOPMDI 9214068699 
ISOPROPANOL2204 
ISOPROPANOL15447 
Isopropanol600866 
ISO-PROPANOL/ 2-PROPANOL28875 
ISOPROPYL OXITOL23061 
ISOPROPYLALKOHOL20134 
JERN(II)SULFAT83358 
JERN(II)SULFAT 7-HYDRAT60796 
JERN(II)SULFAT FERROMEL 2022739 
JERN(II)SULFAT FERROMEL 30180097 
JERN(III) KLORID HEKSAHYDRATE102194 
JERN(III)KLORID 6-HYDRAT180099 
JERNKLORID FECL3 LØSNING UN-NR.258216989 
JERNKLORID, VANNFRI61042 
JUICY LEMON CM 969811461 
K 15 HEX-CEM 706 POTASSIUM OCTOATE90054 
KALDAVFETTINGSEMULGATOR60327 
KALILUT 15%607813 
KALILUT 46%20462 
KALIUM TERT-BUTOKSID314043 
KALIUMHYDROKSID 40779 
KALIUMHYDROKSID 0,1 MOL320342 
KALIUMHYDROKSYD20464 
KALIUMHYDROXYD42290 
KALIUMJODID K08150444 
KALIUMKARBONAT20465 
KALIUMKARBONAT (POTTASKE)40780 
KALIUMKLORAT602468 
KALIUMNITRAT K09350446 
KALIUMPERMANGANAT40279 
KALIUMPERMANGANAT20466 
KALIUMSILIKAT LØSNING24093 
KALSIUMHYPOKLORITT 83352 
Kalsiumhypokloritt316991 
KALSIUMHYPOKLORITT 65% HYDRATISERAD23503 
KALSIUMKLORID82516 
KALSIUMKLORID608599 
Kalsiumklorid313207 
KALSIUMKLORID 77-80%20468 
KAMFER83353 
KAMFER DAB 823978 
KAOWOOL MASTIC/KAOFIL59766 
KAPAFLEX-12,5304023 
KARBONDISULFID7389 
Katalco 23-8E305986 
KATALCO 28-4Q86519 
KATALCO 57 - 4Q616657 
KATALYSATORLØSNING BI-07151069 
KAUSTISK SODA16924 
KEMIRA FIN-12170203 
KEMIRA FIN-12170203 
Kemira CFH-12305199 
Kemira CFH-12305199 
Kemira Pax -XL 19306306 
Kemira Pax -XL 19306306 
KISELGUR 54524206 
KIVOFIX (SPRAY LIM TIL TEKSTIL)30684 
KLOR1298 
Klor307301 
KLOR31833 
KLORBENZEN K23050448 
KLOROFORM K3171433 
KLORPROPANDIOL34182 
KOBBER (II) SULFAT PENTAHYDRAT24930 
KOBBERNAFTENAT 27132743 
KOBBEROKSID83367 
KOBBERSULFAT83380 
KOBOLTSULFAT7-HYDRAT 20-21% CO FG23671 
KOH 46%602674 
KOMPLEKSDANNER EDTA LØSN. CA 40%59882 
KOMPLEKSDANNER NTA LØSN 38%21134 
KOMPLEKSDANNER NTA PULVER23504 
KOMPONENT A: OPPLØSNING TIL TEXIT 4042124 
KORANTIN SMK604144 
KORROSIONSINHIBITOR L-150849 
KRISTALEX F 10010271 
KRYOLITT601047 
KRYOLITT SYNTETISK58413 
KRYSTALLOLJE 2122512 
LAGOON HERBAL FRESH 7229114585 
LAKELAND AMA23132 
LANKROPOL OPA9656 
LASER-RED T-310590 
LAVIRON 118 SK14311 
LEMON 138514060 
LEVAGARD PP57602 
LEVOXIN 152267 
LEVOXIN 3522188 
Lewatit K 7333304527 
LEWATIT S 10021075 
LEWATIT UltraPure 1294 MD304528 
LIMFJERNER 18 OZ23254 
LIQUID SOLVENTBASED ANTITØRESTOFF-METOXYPROPANOL 254-13100730284 
LITHIUM CHLORIDE SOLUTION ABT. 40% LICL324726 
LITHIUM CHLORIDE, TECHNICAL GRADE , GRANULES324727 
LITIUMKLORIDLØSNING 8M67464 
LOROL TECHNISCH309033 
LP ADDITIVE 989293102 
LUBRIZOL 109775836 
LUBRIZOL 137143004 
LUBRIZOL 13959502 
LUBRIZOL 139523740 
LUBRIZOL 649075838 
LUBRIZOL 6717D43005 
LUBRIZOL 800521119 
LUBRIZOL 8285A22789 
LUBRIZOL 9692A23585 
LUBRIZOL R 528082 
LUHYDRAN A 848 S57479 
LUTENSIT A-LBN PULVER59391 
LUTENSIT AN 4559272 
LUTENSOL AP 107919 
LUTENSOL FT TO 7602970 
LUTENSOL ON 504939 
LUTENSOL XL 7013941 
LUTENSOL XL 90602972 
LUTENSOL XP 70602967 
LUTONAL M 4013217 
LYSLAKK GULL 1106 2331417056 
LYSLAKK GULL 1106 23368417057 
LYSLAKK KLAR 1101 11927213 
LYSLAKK KLAR-MATT 1104 4771610893 
LYSLAKK SØLV 1107 23921117058 
MAGNAFLOC 10160397 
MAGNAFLOC 110L59433 
MAGNAFLOC 90L59427 
MAGNESIUMSULFAT 7-HYDRAT180406 
MALEIC ANHYDRIDE LIQUID300123 
MALEINSYREANHYDRID32742 
MALEINSYREANHYDRID1257 
MANDARINE ARTESSENCE14057 
MANGANSULFAT 1-HYDRAT20470 
MAPECOAT CFS, COMP. A15938 
MAPECOAT DV COMP. A15939 
MAPECOAT I 62 W Comp A312815 
MAPECOAT I BASE T COMP.A15943 
MAPECOAT I, COMP. B15926 
MAPECOAT L-L COMP. B316404 
MAPECOAT L-L, COMP. A15945 
MAPECOAT UNIVERSAL COMP. A110078 
MAPEFLOOR SL-HD COMP. B53310 
MAPEPOXY FU COMP. A15942 
MAPEPOXY L , LR OG LS COMP. A15957 
MAPEPOXY L, COMP. B15924 
MARLIPAL 24/93983360 
MATE ABSOLUTE14061 
Maursyre315718 
MAURSYRE 85%34250 
Maursyre 90-99%315902 
Maursyre 90-99%315902 
MB Cleaner A604010 
MEDIALAN LD55693 
MEG20140 
MEG COOLANT 30-50%608209 
MEGA PIPE EXTRA34121 
MERSOLAT H 9523161 
MERSOLAT H 9523161 
MESAMOLL22153 
METAKRYLSYRE170554 
Metanol603059 
METANOL1931 
METANOL19361 
METANOL3067 
METANOL M0891423 
METHANOL 205 SPS41532 
METHASOL VIOLET RSA23013 
METHOCEL 65 HG 4000 CPS LSG302654 
METOKSYPROPANOL (PM)24212 
METOKSYPROPYLACETAT PMA23972 
METYL PROXITOL23195 
METYL PROXITOL ACETAT23194 
METYLAL TEKN.57513 
METYLAMIN, VANNLØSNING (40%)34196 
METYLAMINOPROPANDIOL34186 
Metylenklorid600867 
METYLENKLORID23980 
METYLETYLKETON80696 
METYLETYLKETON (MEK)20137 
METYLETYLKETON / MEK20474 
METYLETYLKETOXIM24220 
METYLISOBUTYLCARBINOL (MIBC)22515 
METYLISOBUTYLKETON (MIBK)20135 
METYLISOBUTYLKETON / MIBK20475 
MEYLISOBUTYLKETON80693 
MICROMAX NY170053 
MIDDLE CHROME C-HG23005 
Mineralolje T600916 
MINEX S 10,20,30,40,50041348 
Mixed Glycol Soduim Concentrate (glycol residu)326080 
MOLYKOTE 1000 PASTE35695 
MOLYKOTE CU-743935552 
MOLYKOTE FB 180614913 
Molykote G4700 602380 
Molykote G-N Plus paste600173 
MOLYKOTE P-74 PASTE600176 
MOLYKOTE S1013S102133 
MONASTRAL GREEN 6Y-C23617 
MONASTRAL GREEN 6YE HD PASTE23006 
Mono Ethylen Glycol (MEG)325581 
MONO ETYLENGLYKOL (MEG)21025 
MONOETANOLAMIN22556 
MONOETANOLAMIN LFG 85%60108 
MONOETANOLAMIN MIN. 99%24211 
MONOETYLENGLYKOL83054 
MONOETYLENGLYKOL >99% (MEG)23510 
MONOMETHYLAMIN LSG. CA. 40%83198 
MONOPROPYLENGLYCOL80691 
Monumentrent316885 
MOUSSE ARBRE RESINOID13423 
MOWIPLUS XW 330190119 
MS HERDER 47-5519250 
MULSIFAN RT14610429 
NA HYDROXID 0,25MOL614643 
NA HYDROXID 0,2M614644 
Nafta27598 
NaMBT 50%607646 
NATRIUMALKANSULFONAT H9559883 
Natriumbisulfat608624 
NATRIUMBISULFAT41658 
NATRIUMDISULFIT NON FOOD GRADE100475 
NATRIUMHYDROGENSULFID, FLINGER24606 
NATRIUMHYDROKSID20476 
Natriumhydroksid 30%600316 
Natriumhydroksid 32%600319 
Natriumhydroksid 40%600318 
NATRIUMHYDROKSID 50%314111 
NATRIUMHYDROKSID PASTILLER314112 
NATRIUMHYDROSULFIT24282 
NATRIUMHYDROSULFITT STHB40762 
NATRIUMHYPOKLORITLØSN 14%16213 
NATRIUMHYPOKLORITT32192 
Natriumhypokloritt603998 
Natriumhypokloritt312200 
Natriumhypokloritt602646 
NATRIUMHYPOKLORITT 12%21962 
Natriumhypokloritt 15%614161 
NATRIUMHYPOKLORITT 15%70215 
NATRIUMHYPOKLORITT-LØSNING76478 
NATRIUMKARBONAT75387 
NATRIUMKARBONAT, Soda30159 
NATRIUMKLORID160130 
NATRIUMKLORITT 30-32%83782 
NATRIUMKLORITT 7,5%83781 
NATRIUMMETABISULFITT44001 
NATRIUMMETABISULFITT82193 
Natriummetabisulfitt40147 
NATRIUM-METASILIKAT 5 AQ50590 
NATRIUMMETASILIKAT 5 HYDRAT41284 
NATRIUMMETASILIKAT 5-HYDRAT21969 
NATRIUMMETASILIKAT VANNFRI180100 
NATRIUMMETHYLAT, LØSG. 30%3225 
NATRIUMNITRIT1260 
NATRIUMPERKARBONAT60111 
NATRIUMPERKLORAT MONOHYDRAT42426 
NATRIUMPERSULFAT22728 
NATRIUMSILIKATLØSNING58416 
NATRIUMSULFID21125 
NATRONLUT30058 
Natronlut 10-50%306928 
Natronlut 18%616828 
NATRONLUT 25%300113 
NATRONLUT 32%602735 
NATRONLUT 32%300114 
NATRONLUT 45%600469 
NATRONLUT 50%21145 
NATRONLUT NAOH NATRIUMHYDROKSYGOPPLØSNING7745 
NATRONVANNGLASS (2,0) 5046094 
NATRONVANNGLASS (3.25) 38/40 BE45740 
N-BUTANOL21020 
N-BUTANOL21961 
N-BUTYLACETAT314100 
N-BUTYLETANOLAMIN102380 
NECOWEL L 0080 A10496 
NEOCRYL A-10499926 
NEOCRYL A-6159356 
NEOCRYL B-100011089 
NEOCRYL B-72610356 
NEOCRYL BT-2411085 
NEOCRYL XK-5511086 
NEOCRYL XK-626721 
NEOCRYL XK-709817 
NEOCRYL XK-7511087 
NEOCRYL XK-909193 
NEOREZ R-96110921 
NEOREZ R-98711088 
NEROLI ARTESSENCE14058 
N-HEKSAN 16206 
N-HEPTAN H01716205 
NIKKELSULFAT100692 
Nitric acid 10 mol/l TitriPUR325885 
Nitric acid 65% Suprapur325886 
Nitric acid 69% EMSURE ACS, Reag.Ph Eur325887 
NITROCELLULOSE CA412941 
NITROMETAN602472 
N-METYL-P-NITROANILIN (898971)60215 
NOPCO DOM602809 
NOPCO NXZ N6415 
NOPCOCLEAN28516 
NOPCOCLEAN ENA-460 S607905 
NOPCOMASTER ENA-6012602822 
NOPCOWET ENA-307602818 
NOPCOWET ENA-492602882 
NOPCOWET ENA-6023602823 
NORAMINE RE 34033888 
NORDPOL FARVEPASTA PC TOSIFRET-FEMSIFRET31829 
NORIT607921 
NORPOL FARVEKONSENTRAT C (5-SIFRET)32417 
NORPOL FR ADDITIV 986532425 
NORPOL FR ADDITIV 986832416 
NORPOL LP-ADDITIV 988032434 
NORPOL LP-ADDITIV 988532433 
NORPOL LP-ADDITIV 9887/PD-328132436 
NORPOL LP-ADDITIVE PD 3307302296 
NOVACOTE CA 2526/310895 
NOVACOTE CA 3341/2210897 
NOVACOTE NC 2525/310894 
NOVACOTE SF 334010896 
N-PARAFIN C10 - C1322751 
N-PROPANOL314134 
NUODEX CO 6%17292 
NUOSEPT BM-22111132 
NUOSPERSE FA 19611362 
O-DICHLOROBENZENE PURE22266 
O-FOSFORSYRE F1847641 
OKSALSYRE20481 
OXAMIDE (731006)60216 
OXIDBITUMEN26455 
PALAMOLL 63258267 
PARODUR EL 90.6 ( P-93-1475)59375 
PB 30 CEM-ALL11124 
P-BENZOKINON 2971974 
PBTC/FOSFONBUTANTRIKARBONSYRE59887 
PC 56, COMP 1+2102062 
PC 88 ADHESIVE COMPONENT 122100 
PD-15-RXEA42101 
PENTAN P04150453 
PERCHLORIC ACID 70614645 
PERFUME REODORAL 1/11455/1010416 
PERKADOX 14-40 MB-GR65060 
PERLANKROL FF9655 
PETROLEUM BENZINE 40-60°C50455 
PHENOXYETHANOL PURE101395 
PHOSPHOLAN PHB 14602934 
PIGMENT DISPERGATOR 238943172 
PINE OIL / PINE OIL 65%22725 
PINTASOL OXIDE RED E-WL4143381 
PIPERONYLBUTOXID 90%68800 
PITTSEAL 44422101 
PLASTOPAL CB56530 
PLASTOPAL LR 8824100030 
PLIOLITE AC 8011391 
PLURAFAC LF 71120012 
PLURAFAC LF22150032 
PO-221788 FRUITY CHERRY86218 
PO-260308 GREEN LEMON86238 
POLISH OFF R-9555886 
POLYDADMAC FLOQUAT FL 4535602975 
POLYFLUO 19011240 
POLYGLYCOL P 1200E33491 
POLYLITE 631-/710-/721-/722-00034089 
POLYLITE 650-/680/706-00034085 
POLYLITE 660-/661-/663-00034086 
Polymer of diallyldimethylammonium choride (polydadmac)602946 
Polyphase P100317851 
POLYPHOSPHORIC ACID 84%27848 
POLYVINYLKLORID PVC PEVIKON PE 737 (135008)60218 
POMONA201426 
POTASSIUM HYDROXIDE 50% AQUEOUS SOLUTION300274 
PREGAN PASTE (SKYGGEFJERNER)30649 
PREPOLYMER TD-21 EO304032 
PREVENTOL A 4 S21079 
PREVENTOL A 622290 
PREVENTOL A 823872 
PREVENTOL B 222267 
PREVENTOL CMK21080 
PREVENTOL CMK NA21697 
PREVENTOL ON EXTRA21082 
PREVENTOL WB21083 
PREVENTOL WB-L59352 
PRIMER N15472 
PRODUCT PCG 120011822 
PROMAMIX308803 
PROPAN/BUTAN56286 
PROPEN (PROPYLEN)56503 
PROPIONSYRE58588 
PROPYCOOL607997 
PROPYLENGLYKOL59899 
PROPYLENKARBONAT24201 
PROTECTOL GA 5059995 
PROXEL BD 2024852 
PROXEL GXL23007 
PROXEL XL 223008 
PULPSIL 950 S120176 
PULPSIL® 200 C75803 
PULPSIL® 210 C75804 
PULPSIL® 215 C75826 
PULPSIL® 235 C120175 
PULPSIL® 260 C75806 
PURASPEC 103886384 
Puraspec 2084616609 
PURFLEX G COMP. A15923 
PYRETHRUM EXTRACT 50 %68799 
R1318345 
R2318396 
R-61 SOT- OG FETTFJERNER38333 
R67-7H80929 
R-67R-7H313596 
RADGLO JST-SERIES56606 
RADGLO P- AND PS-SERIES56607 
RADGLO PC-SERIES56608 
RADGLO R-SERIES56604 
Reaction mass of dicopper selenide and Selenium31831 
Re-healing Foam RF3 3%94076 
Re-healing Foam RF3x3FP ATC 3%320782 
Re-healing Foam RF3x6 ATC 3%-6%94067 
Re-healing Foam RF694075 
Re-healing Foam RF-MB322061 
Re-Healing RF3LV 3% Low Viscosity Foam Concentrate321859 
RELASE ULTRA 16 L EX200377 
Ren terpentin- 
RENOL YELLOW EKAA 4775337 
RESFOAM 1K-M50982 
Resfoam 1K-M AKS600776 
Resusci Manikin Wipes309565 
REWOPOL SB DO 75 PG602973 
REWOTERIC AM B 14 B REWOTERIC AM B14 KS12980 
RHENUS AUFHARTER 07324957 
RHENUS SYSTEMREINIGER 94824956 
RHODACAL DS 1091433 
RILANIT SPEZIAL MICRO10794 
RKNGR80928 
RKS-2P80930 
RUST REMOVER & CLEANER30320 
RUTHENIUM(III) NITROSYLNITRAT602467 
RØRLEGGERN´S AVLØPSÅPNER55885 
S-60 (2350106)5928 
SAIRSET15418 
SALICYLSYRE41671 
SALISYLSYRE41535 
SALPETERSAEURE TECHN. REIN. 68% (ANTWERPEN)319410 
Salpetersyre 53%315720 
SALPETERSYRE 62%37463 
SALPETERSYRE 62%21144 
SALPETERSYRE 70-90%67083 
SALTIDIN / PICARIDIN616266 
Saltsyre608628 
SALTSYRE31830 
SALTSYRE 0,1 MOL320335 
SALTSYRE 25%50459 
SALTSYRE 20%82403 
Saltsyre 25-35%309509 
SALTSYRE 30 - 37%24393 
SALTSYRE 30-35%607551 
SALTSYRE 30-36 %30057 
SALTSYRE 34%70214 
SALTSYRE 35%320331 
SALTSYRE 37%16216 
SALTSYRE 8,5 - 9,5 %83377 
SALTSYRE 9%304725 
SALTSYRE HCL-HYDROGENKLORID7744 
SANDORIN BLAU 2 GLS20701 
SBP 100/14021468 
SBP 100/14058803 
SBP 140/165 (SHELLSOL 25)21467 
SBP 40/65 LNH61094 
SBP 60/95 LNH23057 
SBP 65/7524204 
SBP 80/11021469 
SBP 94/9923974 
SEAJET THINNER A38409 
SEAL LUBRICANT316045 
SEK. BUTYLALKOHOL (SBA)20136 
Selen608407 
SERVOSYN WEB CO 818090 
SERWET WH 17050029 
SF PRO-30IC UNPIGMENTERT304022 
Shell Alexia 50607884 
SHELLSOL A10021476 
SHELLSOL A150 HD21475 
SHELLSOL D 4022514 
SHELLSOL D 9060523 
SHELLSOL D-6021471 
SHELLSOL D7023059 
SHELLSOL H21474 
SHELLSOL T21472 
SHELLSOL TD22513 
SHOP C10 (LINEAR ALPHA OLEFIN)100142 
SICOMIX IR SCHWARZ 00-852013421 
SICOPAL GELB L 110056524 
SIKA AKTIVATOR-20525123 
SIKA VISCOCRETE 20 HE190127 
SIKA VISCOCRETE POLYMER PC-2190092 
SIKA VISCOCRETE-125 PULVER190273 
SIKABOND-T2IC UPIGMENTERT304033 
SIKAFLEX-TANK N304040 
SILDRIL L, S46101043 
SILFOAM® SE 3675774 
SILFOAM® SE 3975775 
SILGEL 612 A75808 
SILGEL 612 B75809 
SILIKATBINDER17392 
SILIKOFTAL HTT10100 
SILIKOPHEN P 80/X10510 
SILRES BS 170114297 
SINKKLORID308953 
SINKNITRAT607700 
SINKOKSID83370 
SIPELL® RE 55 M10580 
Sitronsyre608629 
SITRONSYRE160293 
SITRONSYRE66921 
SITRONSYRE 45%308954 
SITRONSYRE H2O170153 
SITRONSYRE MONOHYDRAT30052 
SITRONSYRELØSNING308801 
Slags, precious metal refining608158 
Slimes and sludges Precious metals refinding31832 
SODIUM DODECYL SULFATE180160 
SODIUM HYDROXIDE SOLUTION MIN. 10% 605454 
Sodium hypochlorite soln 12%614650 
SoftAcid Barcos616132 
SoftAcid SF+600099 
SOKALAN CP 5 (FLYTENDE)27911 
SOL COLOR MK-TRANSOXID RØD LD68057 
SOLAR-YELLOW T-710592 
Solberg 1-2% Freeze Protected High Expansion Foam Concentrate320783 
Solberg 1-2% High Expansion Foam Concentrate320660 
Solberg Concrete Foam CFA 31-50 1%322062 
Solberg Fire Brake 3150A Class A Foam320659 
Solberg TF5x - 3% FP322063 
Solberg TF5x Training Foam322064 
SOLCOLOR MK TRANSOXIDE GUL LD68164 
Solvent Naphta 100609865 
SOLVENT NAPHTA 10022750 
SOLVENT NAPHTHA 15024203 
SOLVESSO 10050329 
SOLVESSO 100- 
SOLVESSO 10045423 
SOLVESSO 10045423 
SOLVESSO 15050330 
SOLVESSO 150- 
SOLVESSO 15045651 
SOLVESSO 15045651 
SOLVESSO 150 ND50823 
SOLVESSO 150 ND- 
SOLVESSO 150 ND304423 
SOLVESSO 150 ND304423 
SOVERMOL 100511170 
SOVERMOL 105811171 
SOVERMOL 110211172 
SOVERMOL 75011169 
SPARKLING LEMON GNF608388 
SPRIT2193 
STAPA METALLIC R 70711005 
STEINFIX 1024938 
Steinfix 100+315186 
STEINFIX 2024937 
STEINFIX 3024936 
STEINFIX 4024935 
STEINFIX 9095211 
STEINFIX Turbo Cleaner326357 
STEPANATE PTSA-C607918 
STYRENMONOMER314136 
STYRENMONOMER23991 
SUCCINONITRIL170151 
SULFAMINSYRE42289 
Sulfaminsyre600891 
SULFAMINSYRE MIN 99,5%21131 
Sulfuric acid 94-97%307221 
Sulfuric acid 94-97%307221 
Sulphuric acid 10 %614649 
SULPHURIC ACID 25 %605459 
SUPRAPAL WS57397 
SUPRASEC 201057488 
SURFYNOL 10457019 
SVESOLV TITAB DIESELTILSATS102200 
SVOVEL46107 
SVOVEL28241 
SVOVELSYRE8263 
SVOVELSYRE30962 
SVOVELSYRE 1.84 SA41692 
Svovelsyre 2,5 Mol600324 
SVOVELSYRE 20%82374 
Svovelsyre 20-30%608630 
SVOVELSYRE 32%308952 
SVOVELSYRE 37%83374 
SVOVELSYRE 37%82402 
SVOVELSYRE 50%83375 
SVOVELSYRE 50%82373 
SVOVELSYRE 65%82372 
Svovelsyre 90%600320 
SVOVELSYRE 92-99 %30053 
Svovelsyre 95%305204 
Svovelsyre 95%305204 
Svovelsyre 95%600321 
SVOVELSYRE 96%83376 
SVOVELSYRE 96%30157 
SVOVELSYRE 96%21141 
SVOVELSYRE 97%16217 
SYLOID ED 5039504 
SYNPERONIC 91/2.5608809 
SYNPERONIC 91/2.520743 
SYNPERONIC LF/RA29024575 
SYNPERONIC LF/RA3020738 
SYNPERONIC PE/L6120736 
SYNTERGENT ENA-46029512 
System Grade 733 ATC 3%322906 
System Grade 733X ATC 3%-3%94073 
SØLVNITRAT LØSNING1438 
T-19990158110358 
TASONA 27 655 A14975 
TEFLON PTFE FETT (651175)60225 
TEGO AIREX 90010648 
TEGO DISPERS 62010099 
TEGO FOAMEX 148810024 
TEGO FOAMEX 8059616 
TEGO FOAMEX 81010646 
TEGO FOAMEX 81510647 
TEGO GLIDE A 11510170 
TEGO GLIDE B 148418737 
TEGO POLISH ADDITIV C 319110944 
TEGOPREN 692211068 
TEKNISK ETANOL MED 20% IPA308793 
TENSAGEX DES32320838 
TERATHANE/POLYETYLENEGLYCOL BLOCK COPOLYMER (898958)60224 
TERGITOL® 15-S-9303309 
TERMAMYL 120 T12965 
TERMAMYL ULTRA 300 L200376 
TERMOSTØP 7.4.1.18179 
TERPENTIN42437 
TERPENTIN SUPER1264 
TERT BUTYLMETYLETER28375 
TERT. DODECYLMERKAPTAN27654 
TERT-BUTYLMETYLETER110382 
TETRAETYLORTOSILIKAT67460 
TETRAHYDROFURAN7379 
TETRAHYDROFURAN T09316218 
TETRAKALIUMPYROFOSFAT59891 
TETRA-N-BUTYLHARNSTOFF57232 
TETRANYL AT-1314138 
TETRANYL AT-7590 605512 
TF15019159347 
THINNER A28607715 
THINNER C 25/90 S 98022/000000-31548845394 
Thiourea Tekn.600869 
THIXATROL GST18026 
THORTEX CERAMI-TECH CR ACTIVATOR45218 
THORTEX CERAMI-TECH FG ACTIVATOR45225 
THORTEX CERAMI-TECH FG BASE45223 
THROTEX CERAMI-TECH CR BASE45216 
TINUVIN P57762 
TIOUREA1265 
TK 694 FROSTVESKE GRØNN150516 
TK 694 FROSTVESKE GRØNN150516 
TOLUEN75966 
TOLUEN80670 
TOLUEN22509 
TOLUEN21967 
TOLUEN SPS41693 
TOLUEN T24316219 
TOLYLTRIAZOL101446 
TRAPYLEN 82210853 
TRIBUTYL PHOSPHATE21085 
TRIBUTYLFOSFAT608013 
Tridol ATF 3-6 LT304824 
TRIETANOLAMIN66920 
TRIETANOLAMIN 85%83369 
TRIETANOLAMIN PURE (TEA99)100023 
TRIETANOLAMIN PURE (TEA99) 85%24395 
TRIETANOLAMIN STANDARD (TEA85)170545 
TRIETHYLENE GLYCOL (TEG)20142 
TRIETYLAMIN ANHYDROUS21973 
TRIGONOX T11383 
TRIKLORMETAN1933 
TRILON BX608010 
TRILON BX FLUESSIG100457 
TRINATRIUMFOSFAT 10,5-HYDRAT23101 
TRIPHENYL BISMUTH (135252)60226 
TRIPLEWAX SHAMPOO6513 
TRITON DF-1223523 
TRITON GR-7ME24178 
TRITON X-100314046 
TRITON®SURFACTANT X-10024192 
TROYSAN POLYPHASE AF110397 
TROYSAN POLYPHASE AF110397 
TROYSOL AFP8757 
TROYSOL AFP8757 
TROYTHIX 150ACS10753 
TROYTHIX 150ACS10753 
TUBE LOK36390 
TUBE-LOK HARDNER36391 
TWISTER 3359346 
TYNNER 647318140 
TYNNER 7512603055 
TYNNER 7565304256 
TYNNER NR. 108101 
TYNNER NR. 1442033 
TYNNER NR. 177584 
TYNNER NR. 213603064 
TYNNER NR. 22600825 
TYNNER NR. 3330224 
TYNNER NR. 407586 
TYNNER NR. 417592 
TYNNER NR. 427587 
TYNNER NR. 458104 
TYNNER NR. 46302182 
TYNNER NR. 618102 
TYNNER NR. 6243070 
TYNNER NR. 6632320 
TYNNER NR. 7433986 
UFACID KW67442 
UNITHANE 655W9354 
URALAC AM351 X-5024271 
VAMMAR D-1066200 
VANNGLASS APSIL DS220100325 
VANNGLASS S40100324 
VARS0L 6083785 
VARSOL 4083786 
VARSOL 4050286 
VARSOL 40- 
VARSOL 4046112 
VARSOL 4046112 
VARSOL 6050288 
VARSOL 60- 
VARSOL 8043966 
VARSOL 8045548 
VARSOL 8045548 
VELUSTROL PK (NL) LIQ55535 
VERPLAST 27 LCC10743 
VERSAMIDE 140 (135318)60233 
VERSENE DIAMMONNIUM EDTA CHELATING AGENT90801 
VERSENE®EDG HEIDA180103 
VERSENE™ Diammonium EDTA NG Chelating Agent- 
VIACRYL SC 30336536 
VIALKYD(R) SAF 484/50K21LIQUID COATING RESINS201676 
VISCALEX AT 88201667 
VISCALEX HV 308645 
VISCALEX VG 228698 
VK-3881837 
VK-5981838 
VULKACIT MERKAPTO C83382 
WACKER SILCONE FLUID AK 1076221 
WACKER SILCONE FLUID AK 3576222 
WACKER SILICONE FLUID AK 100075815 
WACKER SILICONE FLUID AK 2075816 
WACKER SILICONE FLUID AK 35075817 
WACKER SILICONE FLUID AK 50075818 
WACKER SILICONE FLUID AK 60000 (WACKER BELSIL DM6000 / WACKER BELSIL D43058 
WACKER SILICONE FLUID EMULSION E 1042418 
WACKER SILICONE FLUID EMULSION E 3793089 
WACKER SILICONE HAMMER FINISH SOLUTION TRK11030 
WASHPRIMER 1-1519241 
WASHPRIMER HERDER 1-1019246 
WAX SOLUTION 9872-5%32437 
WHITE SPIRIT21137 
WHITE SPIRIT D4021138 
White Spirit D60600883 
WHITE SPIRIT D6021122 
WHITE SPIRIT D7021140 
White Spirit D80600973 
WHITE SPIRIT HF21139 
White Spirit Regular600974 
WHITE-SPIRIT30814 
WINNOFIL SPT302874 
WORLEEKYD SM 400 60% XYLENE10253 
XM AFE-0400 ANTIFOAM EMUL607944 
XM AFE-0700 ANTIFOAM EMUL607945 
XYLEN45546 
XYLEN45546 
Xylen609866 
XYLEN21129 
XYLEN X00716222 
XYLENE21465 
Y 25 PAINT ADDITIVE10032 
ZIRCONIUM CARBIDE A (135392)60167 
ZITREC LC (BL07) code 04026668551 
ZITREC MC83372 
ZITREC MC (YM02) code 04026268550