Produkter under overstående bruksområde. Et produktet kan også være listet under andre bruksområder.

Navn
Deklarasjonsnr
Miljøvennlig
00A096304B020 FELGRENS319625 
00A096317A020 Polish319521 
00A096322A020 DE-ICER319627 
00A096329020 Glasspolish319626 
0893 118 2 WM-RENS36811 
10 UNIVERSUM170214 
113 SUPER VASK2065 
133 MICRO 200052174 
8133 - Micro 2000321653 
A3974 CITRIKLEEN ECO54160 
A707 Topscrub326152 
Acid-Foam Cleaner 43T3311232 
AcidiMax-Cleaner311233 
ACTIVE LASTEBILSRENS150431 
ACTIVE LASTEBILSRENS150431 
ADDA GROVRENT170343 
ADDA MULTIFJERNER110852 
AGIL SUPER STRIPPER94835 
ALKA FOAM, PROD.NR.: 152070287 
ALKALISK RENGJØRINGSMIDDEL R-3255883 
AlkaMax-Cleaner313930 
ALL FRESH5678 
All in 1317835 
All Purpose Cleaner321269 
ALLOREN54003 
ALLOTOL NATUR308146 
ALL-REN R-104202 
ALL-REN R-22 M/ANTISTAT19981 
Allrens317288 
ALL-RENS40871 
Allroundspray603021 
ALL-VASK93107 
AMBIO-REN85929 
AMMONIUMHYDROGENFLUORID60784 
AMMONIUMPERSULFAT20439 
ÂNGLEMARK MASKINOPPVASK 32 TABLETTER150102 
ANK 40430037 
ANTISLIPSSYSTEM® STEP 494632 
ANTIWAX FORTE13163 
AQUABREAK PX50045 
AR 19318006 
Askepotts Sotfjerner318268 
ASPEN324809 
AUTOMATIK VASKEPULVER150459 
AVA 40330032 
AVFETTING 30452175 
BADEROMSRENGJØRING 36-0062321335 
BASOL M33279 
Bath307945 
BENDUROL ULTRA23343 
BEROL 10356968 
BEROL 2239299 
BEROL 2257147 
BEROL 2268397 
BEROL 2598402 
BEROL 2778579 
BEROL ENV226101461 
BILXTRA FELGRENS 500 ML130586 
BIOBRISK87301 
BIONET42451 
BIOSEPT42450 
BLUE PETER BÅTVASK87508 
BLUE PETER BÅTVASK87508 
Blue Peter Septiktankrens309551 
Blue Peter Septiktankrens309551 
Blue Peter Systemrens314855 
Blue Peter Systemrens314855 
BOEN PARKETT CLEANER101871 
BONDERITE C-AD 055566335 
BPS 7111320688 
BPS 7300320687 
Bunnpris salmiak 1,5 L318723 
BUSTER, PROD.NR. 131970826 
BUTINOX HUSVASK51676 
BUTYLDIGLYCOL75388 
BUTYLGLYCOL43053 
CACHAN SKUM HÅNDSÅPE (11065)150519 
CAMAC KALKFJERNER68659 
Capital Multipurpose Concentrate303679 
Car Wash Polish313933 
CAROM311767 
CARWASH HØYTRYKKSVASK46266 
CATERCLEAN 5017431 
CILLIT BANG POWER CLEANER ANTI-FEDT180345 
Cillit bang Power Cleaner Fett & Golv Fresh Force302701 
Cillit Bang Power Fett & Golv Citrus Force324697 
Cillit Bang Power Fett & Golv Fresh Force324698 
CITRUS SPRAY102305 
CL 25032135 
CL 2527203 
Coline Vinduspussemiddel603232 
COMMISSIONING CLEANER51759 
COOP MASKINOPPVASK PULVER 1 KG- 
COOP UNIVERSALRENGJØRING 1 L150107 
COOP VINDUSPRAY 500 ML- 
CORIUM 9351727 
CORIUM 9551728 
CORRIDOR DAILY, S 78076322 
Corridor Power Stripper S 708323646 
Corridor Unic Ultra S 707323645 
CYNDET F.842940 
D-160 AU SEASON DRESSING130264 
DAGLIG RENHOLD R-94201 
DECADE92424 
DELAVAL FLYTENDE VASKEMIDDEL KLORFRI 25130321 
DELAVAL FLYTENDE VASKEMIDDEL KLORFRI 25130321 
De-Solv-It Floor Cleaner/Degreaser DSI6000FCD306174 
De-Solv-It Floor Cleaner/Degreaser DSI6000FCD306174 
D-LIMONE (ORANGE TERPENER)17994 
DOWFAX (R) 3B230119 
Dryer Agent313931 
DURO POLISH PLUS316576 
DUSTEX WC-RENS27587 
EasyClean Basin & Toilet Bowl320550 
EasyClean Floor & Hard Surface320552 
EasyClean Soft Surface & Spot320554 
EFFEKT FLYTENDE SKUREMIDDEL 0,5 L68058 
Effekt salmiak 1L321929 
EFFEKT WC-RENS26480 
EFFEKTOL52612 
EFFEKTOL EXTRA308361 
Eftentol Extra52584 
ELEKTRONIKKRENS102308 
ENVIRO GLASSRENT86885 
ENVIRO GULVPOLISH87238 
ENVIRO OPPSKURING87237 
Erol G 490323635 
EUROXIDE FAO308150 
EXOTOL53028 
Extra Cleaner608399 
Extreme Universal Cleaner310321 
Extreme Universal Cleaner310321 
F22 HOHTA52948 
F70 HERO52958 
FASADTVÄTT53035 
FILA CLEANER91686 
FILA HOBBY302135 
FILA PS8791685 
FILABRIO302133 
FILASR9594842 
Flexi Xtra604018 
FloorPro Glansrengjøringmiddel for harde flater RM 730603568 
FloorPro Intensiv-grunnrengjøringsmiddel Extra RM 75266910 
FloorPro Krystalliseringsmiddel RM 749603630 
FloorPro Sprayrens RM 748603988 
FLOORSMART CLEANSE85970 
FLYTENDE GRØNNSÅPE R-154204 
FLYTENDE TØYVASK150451 
FORCE POWER CLEAN19285 
FORMULA INOX94845 
FRAGRANCE CS 0134C LASSY11667 
FRAGRANCE GC 172411702 
FRAGRANCE MARTINI LP 233011429 
FRAGRANCE TC 058311703 
FRI REN NATUR308585 
FRI SAN53029 
FRI SAN NATUR308362 
FRISK WC RENT19962 
Fug Rens608348 
FUMARSYRE82359 
FUMARSYRE59881 
GAMAZYME BTC51876 
GAMAZYME CONCENTRATE 20X203057 
Gamazyme FC 5X314284 
GAMAZYME MSC51877 
GAMAZYME TSP180253 
GLOBEX 8069254 
Glue Ex311228 
G-PRO Grovrengjøring82905 
GROVRENT (4607)6393 
GROVRENT (4607)6393 
GROVRENT EXTRA R-8985301 
GROVRENT R-844222 
Grovrent Xtra Svanen87330 
Grön Såpa318104 
Gulvvask Aqualex Rengjøringssystem320300 
H-2253118 
HAGMANS HÖGTRYCKSSCHAMPO75833 
HD Vask307263 
HEMPEL´S NAVI WASH 99333, 993330000052505 
Hey´di Klinkervask608050 
Hey´di Rens OF604071 
HORDAPHOS CC MS604266 
HULKEN 1 STEINRENS86339 
HULKEN 2 GROVRENT86340 
HULKEN 3 DYPRENS86341 
HØYTRYKKSVASK31150 
Indumaster Offensive IR 47323633 
INDUMASTER STRONG IR 45 120043 
INDUSTRIELL HÅNDRENS42942 
INDUSTRIKOMBI52615 
infra Universalspray319099 
Innosoft B570306088 
Inside-Out 2X - organisk betong fjerner321863 
Interiørrens 00A096301A020319520 
JD 4 VASKEPULVER150694 
Jif Kjøkken602816 
JIF KJØKKEN REFILL312095 
Jif Skurekrem602810 
Joker Grovrent Lavtskummende320291 
Joker Kraftrent320293 
JOMO91751 
JOTUN HUSVASK32195 
JOTUN KRAFTVASK32196 
KALIUMHYDROKSID 40779 
KALIUMKARBONAT (POTTASKE)40780 
Kalkløser308043 
Kaminrens603235 
KAUSTISK SODA16924 
Kay Quarry tile floor cleaner303690 
Kay restroom Cleaner E303691 
KEM KLEEN. PROD.NR.: 1101151012 
Kitchen307943 
Kitchen Cleaner608398 
KIWOCLEAN CF 580 1:8087505 
Kiwoclean LM 799 E323689 
KJØKKENRENGJØRING 36-0061321334 
KLOR24833 
KLOR87334 
KOMPLEKSDANNER EDTA LØSN. CA 40%59882 
KOMPLEKSDANNER NTA LØSN 38%21134 
KOTE Soil Shield303697 
KRAFT NATUR309675 
KRAFT VASKEPULVER150454 
KRAFT-CLEANER8259 
KRAFTVASK301222 
KRYSTALL SODA- 
Kvanol 50%311524 
L.O.C skuremiddel306523 
L.O.C. Bad, konsentrert rengjøringsmiddel til badet306521 
L.O.C. Kjøkken konsentrert rengjøringsmiddel til kjøkken306528 
L.O.C. Rengjøringsmiddel til daglig rengjøring av dusj310240 
L.O.C. Universalrengjøring306529 
L.O:C. Våtservietter306524 
LANDLORD SALMIAKK- 
LUTVASKEMIDDEL85302 
Mac 2309288 
Mac 22309286 
Mac 2MK/EK309292 
MAC 81 INDUSTRIRENT190334 
Mac 937305738 
Mac A 25309287 
Mac ICE309289 
MACHINE CLEANER203463 
MALERVASK301083 
Marisol NC324286 
MAR-KEM MARINE CLEANER / MINERALOLJEFJERNER31151 
MCDONALD´S FC58889 
MCDONALD´S UR CONC58887 
MEKAN HØYTRYKKSVASK45756 
Mellerud Grunnrengjøringsmiddel for fliser og stein 1,0 l311599 
Mellerud Rengjøring - Fuger 0,5 l311600 
METALLOXIN76411 
Mimas Allrent324050 
Mimas Kökrent326100 
Mimas Sanitetsrent Bad324051 
Mimas Sanitetsrent Kalkbort324052 
Monumentrent316885 
Muc-Off Bike Cleaner Concentrate604242 
Muc-Off Fast Action Bike Cleaner603541 
MULTIRENT 87314 
MØBELRENS OG VOKSFJERNER34714 
MÅLARTVÄTT EXTRA53031 
NACASA-HAUSHALTSREINIGER CAT.NO. 401038006 
NANOX87236 
Natronlud 50%325657 
NATRONLUT NAOH NATRIUMHYDROKSYGOPPLØSNING7745 
Natursåpe317290 
Neutral Opvask322410 
Nio LUbe X-Wipes605371 
NM 200 SKUM45626 
NM 210 A45627 
NM-600 D-KA46143 
NOPCOCLEAN28516 
NORDLYS CLEAN85360 
NORDLYS VINTER86496 
Norenco Universal318277 
NOTRENS UNIVERSAL S493421 
Nova Mare Ekstra Kraftig Høytskummende312510 
Nova Mare Kloralkalisk Høytskummende312511 
Nova Mare Mild Vask Høytskummende312512 
Novakleen607578 
NOVIS 13594393 
Novo DeepClean PLus CAN305718 
NYLONVASK85609 
OCEAN 71393484 
OCEAN 92993485 
OK 174 WC RENS21995 
OPTIMAL33126 
OPTIMAL 587406 
ORANET A150910 
Packningslösare603022 
PANDA VASKEPULVER150695 
PBW318601 
Perfekt G 440323637 
PINERY91642 
Planta Soft P 313323631 
Planta View P 318323630 
Plumbo Clean Keramikk & Glassrens313995 
Plumbo Clean Stålglans305357 
Plumbo Power Clean Fettløser305356 
Plumbo Power Clean ovn & grillrens130470 
POLISHBORT EKSTRA52596 
Polybuz Trendy T 201323647 
Pool Cleaner325451 
POWER COAT UNIVERSALRENS85210 
POWER STRIP POLISHFJERNER94837 
POWER WASH EXTRA69235 
Powergel Bad & WC-rens (9103501308)323203 
Premium Appelsinrens VEGAN603905 
Premium Citrusrens Biler,Sykler og Camp.603922 
Premium Citrusrens Båter og Yachter603865 
Premium Citrusrens Hus og Hage603921 
Premium Duftrens603923 
PREMPOL X15607 
PREP 154810 
PREP 354811 
PRIPAN60090 
Pro Wash Kraft-Cleaner312544 
Pro Wash Super Cleaner312545 
Pro Wash Verkstedvask Nr. 1312543 
PROCESS FE302444 
PRODOMO GLANSVEDLIKEHOLD94839 
PROFFS KOMBI53030 
Proline Håndessinfeskjon 85%304159 
Purgoplay Dyprens604362 
RAPSODY 153123 
RBI Daglig Rent313679 
RBI Greenline 1603992 
RBI SUPER76583 
RBI Super Lavskum304520 
RBI TORNADO120006 
RBI TRANSPORT 10076586 
RBI TRANSPORT 5076585 
RBI UNIVERSAL76588 
REIN 3 GROV RENT53979 
Rekal Grön Såpa324053 
Rekal Gul Såpa317585 
REMA 1000 SALMIAKK 1,5l110817 
Rema 1000 universalrengjøring sitron 1 L318740 
Remi Høytrykksvask 458324302 
REMI KRAFT 703324301 
Remi Soft 286600996 
Remi Ultra 348601005 
Remi Universal 112316560 
REMI UNIVERSAL 112 +91850 
Remikraft 703+308456 
REN HUSVASK87112 
REN HØYTRYKKSVASK87113 
Ren Industrivask317117 
Ren Super Clean307208 
Rengöring QD603005 
RENICO INDUSTRIVASK57443 
RENO 12315002 
Renolit Spray313618 
RENTO ALLRENT110324 
RENTO Ekte Grønnsåpe312305 
RENTO GROVRENT110269 
RENTO Universal603590 
REWOPOL CHT 1211032 
ROGYCLEAN81008 
ROGYNET80533 
ROGYSOL80529 
RØD EKSTRA HÅNDRENS42455 
Safe Strip87336 
SALMI2906 
SALMIAKK24832 
SALMIAKK301225 
SALMIAKK87335 
Sanitetsrens317287 
SANITÆR ALKALISK R-3385304 
SARP OPPVASKMIDDEL R-164205 
Saubermen 32311230 
SEID INDUSTRIVASK110271 
SEID PEROCIN SK1043550 
SEID SUPER KRAFTVASK41171 
SEID Turbo110320 
SELACLEAN AF 80 UNIVERSAL18046 
Selaclean Micro Vintervask75687 
SITRONSYRE75890 
Sitronsyre312080 
SK-SUPERCLEAN76410 
SKYSHINE BIO CLEANER45274 
SKYSHINE EXTERIOR CLEANER 1245275 
SMART 4086171 
SNOWCLEAN ALLTVÄTT/UNIVERSALVASK302472 
SNOWCLEAN ALLTVÅTT53918 
SNOWCLEAN KJØRETØYVASK302451 
SNOWCLEAN NEUTRAL SP180144 
SNOWCLEAN SNOWCHEM 102-Z54483 
SNOWCLEAN SNOWCHEM 201 ECO54485 
SNOWCLEAN SNOWCHEM 203 ECO180155 
SNOWCLEAN SNOWCHEM 301 ECO54486 
Snowclean Snowchem 303 ECO320960 
SNOWCLEAN UNIVERSALRENT302545 
SNOWCLEAN VOKSSHAMPO302547 
SODOSIL600057 
Soft Surface cleaner608196 
SOLEX94840 
Spray & Hot-Wax313932 
Spray & tørk318282 
S-SUPER CLEAN94930 
STABIL KRYSTALL SODA55834 
STAR BRITE ULTIMATE ALUMINUM CLEANER/RESTORER605402 
STEINFIX 4024935 
STEINFIX 6024933 
STEINFIX 9095211 
STEINFIX Turbo Cleaner326357 
Stella Köksrent317599 
Stella Snabbrent317601 
STRIKE BONEVOKSFJERNER85091 
STRIPP F2G300049 
Strovels Alfanol316563 
Strovels Alfanol313241 
STROVELS ALFANOL HD180141 
STROVELS ALFANOL HD GRØN150777 
Strovels Alfanol HD Grön600984 
Strovels Alfanol HD Gul Fresh324297 
Strovels Alfanol HD Gul Fresh607565 
STROVELS ALFANOL HD SPECIAL180143 
STROVELS ALFANOL NEUTRAL53919 
STROVELS ALFANOL TERRA180142 
Strovels Defoamer 1510320959 
STROVELS PROCESS FE54488 
SULFAMINSYRE MIN 99,5%21131 
Sultrafresh323917 
Sultrasoft HC323903 
Sultrex HC323906 
Sultrex HI323905 
SUMA MULTI D258398 
SUPER CLEAN301224 
SUPER KRAFT VASK76652 
SUPERCLEAN76111 
Super-Cleaner8255 
SUPERTVÄTT54020 
SUPRA33127 
SWIPE BRITE33045 
SWIPE ORIGINAL33048 
SWIPE SOMTHIN ELSE6410 
TANKLEEN SWIFT600484 
TASKI JONTEC GROVRENT101782 
TASKI JONTEC PROFI59389 
TASKI JONTEC R50101104 
TASKI JONTEC TENSOL FREE ID318867 
TASKI SPRINT MULTI101785 
TASKI SPRINT SPITFIRE SPRAY102393 
TD 30 SANITÆRRENGJØRING18449 
TD10 (11015)150521 
TELIMAX52966 
TK 108 UNIKRAFT120154 
TK 108 UNIKRAFT120154 
TK 600 Clean Extra Grovrent76498 
TK 600 Clean Extra Grovrent76498 
TK 600 CLEAN EXTRA KRAFTVASK76689 
TK 600 CLEAN EXTRA KRAFTVASK76689 
TK 600 CLEAN GULVVASK INDUSTI120160 
TK 600 CLEAN GULVVASK INDUSTI120160 
TK 601 CLEAN CARAVAN OG BÅTVASK120159 
TK 601 CLEAN CARAVAN OG BÅTVASK120159 
TK 751 SKUMVASK MED KLOR120153 
TK 751 SKUMVASK MED KLOR120153 
TK 785 INTERIØR OG TEPPERENS190180 
TK 785 INTERIØR OG TEPPERENS190180 
Toalettrens306520 
TODO Klorrengjøring 1,5 l307993 
Toilet Liquid Cleaner ( Fresh Lemon)307997 
Toilet Liquid Cleaner ( Fresh Ocean)307994 
Toilet Liquid Cleaner ( Fresh Pine)307991 
TOPMATIC CLINIL NR60069 
TORNADO75016 
TP 5823391 
TRINATRIUMFOSFAT N13-N5043183 
TRINATRIUMFOSFAT N23-01607683 
TRINE FLYTENDE GRØNNSÅPE45634 
TRIOSCAN FJØSVASK80776 
Trouble Solver608385 
TURTLE WAX EXTR. PREWASH-T190072 
Turtle Wax Micro Power Avfettning603720 
UFABLEND DC26045 
UFABLEND HCB 5466662 
UFASAN 3526046 
Unisåpe parfymert317289 
UNITY 300080035 
UNIVERSAL40924 
Universal307942 
UNIVERSAL CLEANER PROD.NR. 163054927 
Universal Lemon307941 
Universal Original307940 
UNIVERSAL PARTS CLEANER 84026,85642301160 
Universalvask600553 
UNIWASH54077 
UPHOLSTERY & INTERIOR CLEANER87258 
VASKEFORSTERKER85256 
Verkstedsrens Art. 21771309594 
Verkstedsrens Art. 21771309594 
VERKSTEDVASK NR. 120924 
Vindussåpe307207Svanemerke
Virgo Allrent324058 
Virgo Grovrent324059 
Virgo Köksrent324060 
Virgo Sanitetsrent Bad324047 
Vital Fresh Bathroom Cleaner324771 
Washing Up Liquid Lemon307939 
Washing UP Liquid Original307938 
Washing Up Liquid Sensitive307937 
Waterline Gel325450 
WBO SPORTS CLEANER311487 
WEBER.SYS 83819690 
WETROK EXAL 2001101328 
WETROK RESAL6526 
WETROK RETEX6525 
Wheel Cleaner311223 
X-TRA MASKINOPPVASK PULVER 2 KG150103 
X-TRA OPPVASK 500 ML150106 
X-TRA OPPVASK 750 ML- 
X-TRA VINDUSPRAY 750 ML150105 
XYLEN21129 
ZOOM KONSENTRERT RENGJØRINGSMIDDEL TIL SPRAY81799