Produkter under overstående bruksområde. Et produktet kan også være listet under andre bruksområder.

Navn
Deklarasjonsnr
Miljøvennlig
Eddiksyre løsning over 80 % masse prosent syre28159 
1,2-DIKLORETAN90415 
1.3-DIAMINO-2-PROPANOL34237 
2-ETHYLHEXANOL311336 
2-ETHYLHEXANSAEURE101117 
2-ETHYLHEXYLACETATE317064 
2-ETYLANTRAKINON56195 
2-Methyl-3-butin-2-ol303994 
ACETIC ACID GLACIAL303969 
ACETONITRIL130395 
ACRYLATE DE BEHENYLE 45%201136 
ACRYLIC ACID303210 
ADDITOL XL27037342 
ADIPIC ACID 5733058 
ADIPINSYRE91963 
AG 6202311337 
AKDOLIT GRAN III 608074 
ALPHA 1210303109 
ALUMINIUM SULPHATE, ANHYDROUS317062 
ALUMINIUM-BERYLLIUM-VORLEGIERUNG59042 
ALUMINIUMKLORID 6-HYDRAT75359 
ALUMINIUMOKSID160129 
ALUMINIUMSULFAT ALG 17-18%24385 
AMEISENSAEURE 85%604137 
AMEROYAL EVAPORATOR TREATMENT40319 
AMINE C8303097 
AMINO-BIS-AMID-HYDRO-KLORID27130 
Aminodioxepan (ABTA)600103 
AMINOPROPANDIOL34189 
AMMONIA 24,9%312034 
AMMONIAKK4149 
AMMONIAKK 15-18%605449 
AMMONIAKK 19%600365 
Ammoniakk 24,9 %309518 
AMMONIAKK 25%20437 
Ammoniakk 9%312138 
AMMONIUMKLORID20438 
AMP-90303987 
ANCAMINE K54 (E144)18088 
ANGLAMOL 9923600 
ANTIGEL20870 
AQUAFLOCK AE22310601 
AQUARITE ESL303985 
ARALDITE PT 810 CH12169 
ARMEEN CD303967 
ARNOHIB PC-150307061 
AUTOL DESOLITE DX-W50133 
AUTOL DESOLITE DX-W50133 
BAC 70 WLF308685 
BARIUMKLORID 2-HYDRAT MIN 99%1242 
BASOCORR ME308684 
BASOROL PDBD 1303307175 
BAYDUR VP.PU 1498 BLACK60978 
BEHENYL ACRLYLATE 1822F303968 
Bek (Coal Tar Pitch Molten)2367 
BEK (LIQUID COLD TAR PITCH)6803 
BELLASOL S-28303961 
BELSIL® DM 10075814 
BENSOSYRE58586 
BENZENE HEARTCUT68533 
BENZOGUANAMIN22543 
Benzyl alcohol pure21693 
BENZYL CHLORIDE PURE22264 
BEROLAMIN 10 BA-1058349 
BEROLAMIN 20303958 
BLAIRCHEM SC 177 SCALE REMOVER10351 
BLY FRI MENG NR. 4818280 
BLYACETAT (27,5 % + 30% liquid)82166 
BLYFRI MENG NR. 301B102354 
BODOXINE AE306042 
BORAX306060 
Borsyre607587 
BREKKVINSTEN24296 
BRENT (KALSINERT) DOLOMITT (KALSIUM-MAGNESIUM OKSY41660 
BRENT (KALSINERT) KALK (KALSIUMOKSYD)41659 
BRIQEST 221-50A306721 
BRITESIL H 265 HP45631 
BUTYLGLYCOL303098 
Butylglykol600859 
BUTYLGLYKOL20448 
C4-MIX35512 
CALSIUMKLORID55092 
CALSIUMKLORID55092 
CARADATE-801888 
CASI CALCIUM SILICIDE60617 
CAUSTIC SODA 10% SOL600368 
CUBLEN BTP 470303953 
CYCLOHEXANON20449 
DCA-13002 Solution600602 
DDBSA312591 
DEA 88%307617 
DESMODUR 44 P 9083343 
DESMODUR N 360012093 
DESMODUR PF83342 
DESMODUR T 8022183 
DEUTERON VT 81911007 
DI-8861307758 
DIAMINOPROPANE80616 
DICHLOROTOLUENE MIX83278 
DICYCLOHEXYLAMINE21702 
DIETANOLAMIN75919 
DIETANOLAMIN66919 
DIETHANOLAMIN LSG. 85%604143 
DIETHANOLAMINE303986 
DIETHANOLAMINE DEA57744 
DIETHYLENE GLYCOL - E- 
DIETHYLENE GLYCOL HIGH PURITY30109 
DIETHYLENETRIAMINE, DETA57741 
DIETYLENGLYKOL23795 
DIETYLENGLYKOL20451 
DIETYLENGLYKOL DMIX151027 
DIETYLENTRIAMIN21021 
DIISOPROPANOLAMINE 90%, GT GRADE- 
DIMETHYLAMIN HYDROCHLORIDE71169 
DIMETHYLAMIN HYDROCHLORIDE71169 
DIPA 90% GAS TREATING GRADE (SN 50165)302658 
DISFLAMOL TOF170070 
DISSOLVINE D-40306705 
DODECYLBENZENE (BRANCHED CHAIN ALKARYL HYDROCARBON)26831 
DOLIME55453 
DOW CORNING DC Q2-1517 EU306262 
DOW CORNING Q1-6083 ANTIFREEZ ADDITIVE32953 
DOW CORNINGSILANE Z 6011312035 
DOWANOL PNP GLYCOL ETHER34957 
DOWANOL PNP GLYCOL ETHER34957 
DOWANOL™ PNP Glycol Ether- 
DYNAPOL L 20514177 
EDDIKSYRE 60% NÆRINGSMID.KVAL.304738 
EDDIKSYRE 80%20452 
EDDIKSYRE, TEKNISK 80%32756 
EDDIKSYREANHYDRID28243 
EFKA 202024258 
EFKA-506624254 
ELEKTRODEMASSE EH 2-260337 
ELEKTROFILTERSTØV32900 
Element purification/copper electrolyte33586 
ELKEM ELEKTRODEMASSE TYPE STANDARD5954 
ELKEM KALDSTAMPEMASSE TYPE K5952 
ELKEM KALDSTAMPEMASSE TYPE SIC85919 
ELKEM KALDSTAMPMASSE TYPE SM85920 
ELKEM KALDSTAMPMASSE TYPE T85921 
ELKEM SYNTETISK KALDSTAMPEMASSE TYPE KR85922 
ELKEM SYNTETISK KALDSTAMPEMASSE TYPE R17379 
Elpa 30 L (Electrode Paste)303157 
EM-A102440 
EPICHLOROHYDRIN34183 
EPIKLOHYDRIN66054 
EPT-2346312142 
ESTICLEAN AS-OF308686 
ETAN46154 
ETAN56285 
ETEN (ETYLEN)56502 
ETHODUOMEEN T/22306377 
Ethylene Dichloride317044 
Ethylene Dichloride317044 
ETHYLENE GLYCOL REGULAR GRADE/INDUSTRIAL GRADE/POLYESTER GRADE30114 
ETHYLENEDIAMINE EDA57740 
ETYLACETAT80706 
Etyldiamintetraeddiksyre (EDTA)313607 
ETYLDIGLYCOL80705 
EUMULGIN O 1029998 
EXXOL D-60303965 
EXXSOL D80303962 
FLUID AK 25093105 
FORMALDEHYD 4%607802 
FORMALDEHYDE 50%307187 
Formalin 24,8%600989 
Formalin 35%600920 
FORMALIN 37 VOL%2719 
FORMALIN FH 37/1110113 
FORMALIN FH 37/5602259 
FORMALIN FH 42/1,5 S22539 
FORMALIN I, 52%44047 
FOSFORSYRE 75%93941 
FOSFORSYRE 75%602632 
FOSFORSYRE 85%82189 
FOSFORSYRE 85%20456 
GADOLINIUM (III) OXIDE160124 
GENIOSIL GF 80 SILAN GF 8076716 
GENIOSIL GF 9376715 
GJENGEOLJE RIDGID SPRAY MINERALBASERT38452 
GLUCONIC ACID 50%303963 
GLUTARALDEHYDE 50%303966 
GLYOKSYLSYRE - 50 %32713 
G-MIKROBLANDING, GLOMFJORD55253 
GT 756-80306704 
Gudrun Blend28078 
GUETOL32954 
HAGO150416 
HEKSYLENGLYKOL20457 
HELOXY MODIFIER 11681707 
HITEC 53628069 
HOSTAPUR OSB305028 
Hydrofluoric acid 40 %59505 
HYDROSOL A17080679 
Hyperlast FJ 4001 Polyol312307 
Hyperlast LU 0110 Polyol312455 
HYPERLAST™ FJ 4001 Polyol- 
HYPERLAST™ FJ 760E Polyol320520 
HYPERLAST™ LU 0110 Polyol- 
I-BUTAN45657 
Idopol321795 
INTECTIN11231 
INTECTIN HARTER11233 
INTECTIN NV11232 
IODINE CONTAINING STREAM MIX29694 
IRON SULPHATE HEPTAHYDRATE303971 
Iseddik min 99,85%600273 
ISO 134/767799 
ISOBUTANOL306623 
ISO-BUTANOL21029 
ISOFOL 12303988 
ISOPMDI 92040160213 
ISOPMDI 9214068699 
ISOPROPANOL15447 
Isopropanol305120 
JOD25501 
KALCIUMKLORID 94-96%304721 
KALILUT 15%607813 
KALILUT 46%20462 
KALIUMHYDROKSID 45%303970 
KALIUMHYDROKSYD20464 
KALIUMHYDROKSYD (50%)56490 
KALIUMJODID25503 
KALIUMKARBONAT20465 
Kalsiumklorid313207 
KALSIUMKLORID 2-HYDRAT DAB 10304744 
KALSIUMKLORID 77-80%20468 
KEMELIX 3216X306722 
KEMELIX 3702X307313 
KEMELIX D-317307706 
KEMELIX D-400306622 
KEROPUR 3689604197 
Ketjenflex CP608256 
Klor307301 
KLOR31833 
KLORETYLMORFOLIN-HCL71172 
KLORPROPANDIOL34182 
KOBBER (II) SULFAT PENTAHYDRAT24930 
KOBBERNAFTENAT 27132743 
KOBOLTKLORID1255 
KOH 46%602674 
KORANTIN SMK604144 
LAVIRON 118 SK14311 
LIAV 200100079 
LIAV 23094095 
Lithium Carbonate Powder <100 MY324724 
LITHIUM CARBONATE POWDER <40 MY324730 
LITHIUM CARBONATE TECHN. FINES324725 
LITHIUM CHLORIDE SOLUTION ABT. 40% LICL324726 
LONZACURE™ DETDA 80602377 
LUBRIZOL 809023609 
LUHYDRAN A 848 S57479 
MACKAM CB-35(E)307612 
MALEIC ANHYDRIDE303209 
MALEIC ANHYDRIDE LIQUID300123 
MALEINSYREANHYDRID32742 
MAURSYRE 70-78 %607552 
MAURSYRE 85 %31621 
METAN90278 
METANOL1321 
Metanol306068 
METANOL19361 
Metylamin 40%608255 
METYLAMIN, VANNLØSNING (40%)34196 
METYLAMINOPROPANDIOL34186 
METYLETYLKETON80696 
MISON MASTER90273 
MOBILAD C4029049 
MONO ETYLENGLYKOL (MEG)21025 
MONOETANOLAMIN22556 
Monoethanolamine, LFG 85 (PM-3367)318896 
MONOETYLENGLYKOL, MEG7498 
NACOL 6-98317060 
Nafta27598 
NAFTA (GASOLINE)5515 
NATRIUMDISULFITT65603 
Natriumhydroksyd 50%314288 
NATRIUMHYPOKLORITT32192 
Natriumhypokloritt602646 
NATRIUMHYPOKLORITT 12%21962 
NATRIUMKLORAT160126 
NATRIUMKLORID160130 
NATRIUM-METASILIKAT 5 AQ50590 
NATRIUMMETHYLAT, LØSG. 30%3225 
NATRIUMNITRAT75958 
NATRIUMNITRIT1260 
NATRIUMNITRITT75944 
NATRIUMNITRITT1323 
NATRONLUT 10%607881 
NATRONLUT 25%300113 
NATRONLUT 32%602735 
NATRONLUT 32%300114 
NATRONLUT 45%600469 
NATRONLUT 50%93940 
NATRONLUT 50%21145 
N-BUTAN45656 
N-BUTANOL21020 
Nitric acid 10 mol/l TitriPUR325885 
Nitric acid 65% Suprapur325886 
Nitric acid 69% EMSURE ACS, Reag.Ph Eur325887 
N-METYL-P-NITROANILIN (898971)60215 
NOPCO DOM602809 
NOPCOWET 50303990 
N-PROPANOL80688 
O-DICHLOROBENZENE PURE22266 
Odorox MO1314572 
Odorox MO290274 
Oksalsyre603709 
OKSALSYRE20481 
Oksygen309595 
OLDOPAL50399 
OSLACKT KALK (CALCIUMOXID)15900 
OXALSYRE43539 
Para metoxyl fenyl-2-benzyl-amino propan (MFBA)600102 
PARABAR 925010357 
PARATAC10249 
PAX XL-61304011 
PCM 25 SLURRY55451 
PCM G1 to G455452 
PELLETERT GLASSRÅVARE25690 
PERKADOX AIBN307618 
PETROLITE T-931810911 
PHENOXYETHANOL PURE101395 
PHOSPHOLAN PHB 14602934 
PHOSPHORIC ACID 10%307619 
PHOSPHORIC ACID 85%306041 
PLURAFAC LF 71120012 
POLARSOL AMIDE MA 408 T10403 
POLARSOL BA 40 DD10401 
POLYFLUO 19011240 
POLYPHOSPHORIC ACID 84%27848 
POLYVIOL LL2830 25% SOLUTION76217 
PREFERE 70 9050L22532 
PRIMENE 81-R (101085450)13729 
PRIMENE 81-R (101085450)13729 
PROMAMIX308803 
PROPAN45655 
PROPAN/BUTAN56286 
PROPEN45882 
PROPEN (PROPYLEN)56503 
PROPIONSYRE58588 
PROPIONSYRE92498 
PROPYLENE GLYCOL306725 
PYROLYSEBENSIN1121 
R1318345 
R2318396 
RAFFINERT KOKOSOLJE68023 
Reaction mass of dicopper selenide and Selenium31831 
Resin 5939 R321880 
RHENOFIT DDA304019 
RS-10249317059 
RS-10283303701 
RS-10394304012 
RS-1110303957 
RS-1114303959 
SALICYLSYRE41671 
SALISYLSYRE41535 
SALPETERSYRE 100% HNO323442 
SALTSYRE31830 
Saltsyre 15%317058 
SALTSYRE 30 - 37%24393 
SALTSYRE 30-35%607551 
SALTSYRE 9%304725 
SANDORIN BLAU 2 GLS20701 
SF PRO-30IC UNPIGMENTERT304022 
SGL ELEKTRODEMASSE MEK-16760374 
SGL SØDERBERG TETTEMASSE MZ 0258973 
SHOP C10 (LINEAR ALPHA OLEFIN)100142 
SIKA VISCOCRETE-225 P150510 
SIKABOND-T2IC UPIGMENTERT304033 
SILRES BS 94 + WACKER H-SILOXANE + CROSSLINKER W + FINISH WS 61 M75810 
SILRES® BS SMK 55075811 
SITRONSYRE160293 
SITRONSYRE66921 
SITRONSYRE MONOHYDRAT30052 
SKKB 70B120018 
Slags, precious metal refining608158 
Slimes and sludges Precious metals refinding31832 
Sodium Cabonate Briquettes ( SODA)307799 
SODIUM METABISULPHITE306621 
SOLVESSO 100306040 
SOLVESSO 150 ND303992 
SOVERMOL 100511170 
SOVERMOL 105811171 
SOVERMOL 110211172 
SOVERMOL 75011169 
STEPANATE PTSA-C607918 
STYREN22507 
SUPERFLOC SD-2065312036 
SVOVEL46107 
SVOVEL28241 
Svovel (flytende)309827 
SVOVEL 90/95°602783 
SVOVELDIOKSYD1304 
SVOVELSYRE8263 
SVOVELSYRE30962 
SVOVELSYRE 92-99 %30053 
SVOVELSYRE 96%93939 
SYLOID ED 5039504 
SYNOLITE/ATLAC/PALATAL7215 
SYNPERONIC 91/5313131 
TERPENTIN SUPER1264 
TETRA-N-BUTYLHARNSTOFF57232 
TETRAPOTASSIUM PYROPHOSPHATE307611 
TEXIPOL 63-510607925 
THIOGLYCOLIC ACID317063 
TRI AMMONIUM CITRATE 604357 
TRIETANOLAMIN66920 
TRIETHYLENETETRAMINE ( TETA )100206 
TRIETYLAMIN 604356 
TRIMETYLFENYLAMMONIUMKLORID71174 
TRIMETYLFENYLAMMONIUMKLORID71174 
UFACID K306061 
ULTRABATCH, M/60% PR 104 ELLER 60% PY34101815 
VERSATIC 5 (PIVALIC ACID)80994 
VGO315907 
VINNOLIT P7045360 
VINYL ACETATE HQ 14-17 PPM90919 
Vinyl Acetate, 14-17 PPM HQ- 
Voranate T-80 E Type 1 TDI308462 
VORANATE* T-80 TYPE I TDI1695 
VORANATE™ T-80 E Type I TDI- 
VORANATE™ T-80 Type I TDI DA- 
WACKER SILICONE FLUID AK 100075815 
WACKER SILICONE FLUID AK 2075816 
WACKER SILICONE FLUID AK 35075817 
WACKER SILICONE FLUID AK 50075818 
WACKER SILICONE FLUID EMULSION E 3793089 
witbreak dri-9010307059 
WITBREAK DRI-9026306724 
XM AFE-0400 ANTIFOAM EMUL607944 
XM AFE-0700 ANTIFOAM EMUL607945 
XYLEN303095